Çok daha iyi şartlarda iyi gelirler elde etmek hepimizin hayalidir. Çevremizdeki insanları incelediğimizde göreceğimiz tablo şudur; çok fazla çalıştığı halde hak ettiği parayı kazanamayan, ay sonunu getirebilmek için boğazından kesip aç kalan insanlar ve bunların aksine aşırı varlık içinde yaşayan patronlar. Burada adaleti olmayan bir sistem görmekteyiz. Kendimize soracağımız soru şu olmalı: Bunu kabullenmeli miyiz?. Hayır. Zaten bu yazıyı, bu sorunun cevabını “Kabullenmemeliyiz!” dediğiniz için okuyorsunuz.

Fırsatlar

Hayatımızda bir çok fırsatla karşılaşmışızdır. Bunların bazılarını değerlendirmiş, bazılarını da elimizin tersiyle itmişizdir. Şuan karşınıza çıkan iş fırsatı ise FARMASİ. Peki nedir bu Farmasi, bize ne kazandırabilir? Önce bunu görebilmeliyiz. Özetle Farmasi; 55. yılını devirmiş kozmetik ve sağlık alanında 123 ülkeye ürünlerini ihraç eden ve ülkemizde 5 yıldır Network Marketing yoluyla doğrudan satış yöntemiyle ürünlerini satışını sağlayan Türk firmasıdır. Kurucusu Cumhuriyet tarihinin en iyi doktorlarından olan Cevdet Tuna‘dır. Ürünlerinin bitkisel olması firmayı çok daha çekici  hale getirmiştir. Yerli malının önemini bilen insanlar için bu kadarı bile çok tatmin edicidir. Peki kazanç olarak nasıldır? Farmasi eşsiz bir kazanç sistemi geliştirmiştir. Bu sistemde bize gelecek maksimum kâr, grubumuzun kazancının %22’sidir. Yani grubumuzla birlikte 20.000 TL ciro ya ulaşırsak bizim elimize geçecek net prim aylık en düşük 2.500TL‘dir(KDV ve Stopaj düşmüş hali).

20.000 TL gibi büyük bir ciroyu nasıl yaparız?

Aylık 20.000 TL gibi bir ciroya  kendimiz ulaşmamız imkansız. Bu yüzden takım kurmaya ihtiyacımız var. Peki bu ciroyu kimler oluşturuyor? Bu ciroyu siz, sizin bir altınız, altınızın altı, onun altı ve 4. kademe altınız oluşturur. Yani sizden 4 basamak aşağınıza kadar yapılan her satış sizin cironuzu doğrudan etkiler. Böylelikle yüksek görünen cirolara ulaşmak son derece basitleşir. Peki siz bu kolları nasıl büyütürsünüz? Cevap basit: Lider olarak ve lider yaparak. Peki lider olmak kolay mı derseniz bu tamamen size kalmış bir şey. Biz sizlere, başarıya ulaşmak için nasıl iyi bir lider olacağınızı ve takım arkadaşlarınıza nasıl liderlik yaptıracağınızı anlatacağız.

İyi Bir Lider Nasıl Olmalı?

Kariyerini en tepeye çıkarmak isteyen bir Farmasi lideri öncelikle şirketi çok iyi tanımalıdır. Çünkü şirketini tanımayan neler yapabileceğini de bilemez. Bunun için Doktor Cevdet Tuna’nın kitabını ve biyografik belgeselini izlemenizi öneririz.

Kendinizi şirket ve ürünleri hakkında eğitmelisiniz. Bu eğitim ne kadar başarılı olursa, çalışmalarınız da o kadar verimli olacaktır. Alt üyeleriniz sizden bir bilgi istediğinde veremezseniz veya eksik bilgi verirseniz sıkıntılı bir gelişim olur. Bu yüzden en zor olan ve en sağlam olması gereken basamak en alt basamaktır. Burada atacağınız temeller gökdeleninizin kalitesini ve sağlamlığını oluşturacaktır.

Grubunuza yeni ekleyeceğiniz danışmanları takip edin, onlarla iletişiminizi koparmayın ve hatta imkan varsa yüzyüze görüşün. Ne kadar ilgili olursanız o kadar çok sevilen ve başarılı bir lider olursunuz.

Siz kendinizi geliştirir ve alt danışmanlarınıza da bunu aşılayabilirseniz hızlı ve etkili bir büyüme gerçekleştirirsiniz. Ne zaman lider yetiştirmeye başlarsanız o zaman kazanmaya başlarsınız. Önderlik etmek yerine lider yetiştiren bir lider olmanız aylık kazancınızı 10.000 TL’nin üstüne çıkartacaktır.

Farmasi’de her ay onlarca insan müdür kariyerine yükselmektedir. Bu kariyerin en düşük geliri aylık 2.500TL’dir. Ayrıca bu insanların bizden farklı olan ek bir özellikleri de yoktur. Sadece inanmış, çalışmış ve başarmışlardır. Doğru bir çalışma ile hepimiz bunu başarabiliriz. Kimimiz 5 ayda kimimiz 1 yılda kimimiz 2 yılda bu kariyere kesinlikle geliriz.

Tekrar ilk sorumuza dönüyoruz

Biz şu anki yaşam tarzına alışmak zorunda mıyız? Kesinlikle değiliz. Huzurlu bir yaşam herkesin hakkı. Farmasi bizlere emeğimizin karşılığını fazlasıyla vermektedir. Şu an Türkiye birincisinin aldığı para aylık ortalama 50.000TL‘dir. Ayrıca araba hediyesi ve dünya turları gibi bir çok hediyeyi de kazanmış durumdadır. Kariyer ile ilgili daha detaylı bilgi için Farmasi Kazanç Planı yazımızı okuyabilirsiniz.

Web sitemizin grubu yani Farmasili grubumuz, lider yetiştiren bir grup olarak yükselişini sürdürerek yeni arkadaşlarımıza en tepede yer açacaktır. Unutmayın başarıya giden bu yolda bir çok engel, ön yargı ve aksilikler karşımıza çıkabilir. Ne olursa olsun son söyleyeceğimiz söz “Başardık!” olacaktır. Çünkü bizler birbirimize bağlı bir grubuz. En alt olmadan en üst olamaz.

Farmasi Detayları

Farmasi’nin ürün yelpazesi çok geniştir. Makyaj, kişisel bakım, saç bakımı, bebek bakımı, parfüm, ev gereçleri, mutfak ürünleri ve temizlik ürünleri gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede müşterilerinize bir çok farklı kategoride ürün sunarak düzenli satışlar elde edebilirsiniz.

Farmasi ürünleri 14 sertifika ile güvenini ortaya koymaktadır. Satış danışmanları sattıkları üründen en ufak bir şikayet bile almadıklarını söylemektedirler. Markayı ve ürünleri basit bir arama motoru aramasıyla inceleyebilir ve kullanıcıların yorumlarını kolaya bulabilirsiniz. Ürünlerinde kanserojen etki yaratabilecek paraben,triclosan,florid içermeyen özel formüller kullanılmaktadır.

Ürünlerinin arkasında duran bir firmadır. Eğer müşteri ürünü beğenmezse ürün geri iade edebilir ve parasını geri alabilir. Bu güvenin kaynağı ürünün kalitesinden gelmektedir. Kendine güvenen bir firma her zaman kazanır ve kazandırır.

Ayrıca Farmasi’yi çok özel kılan bir yanı da hayvan deneylerine tamamen karşı olmasıdır. Ülkemizdeki en meşhur kozmetik sektöründeki network marketing markalarından birçok firma, hayvan deneylerine karşı olduklarını söyleseler bile hayvanlar üzerinde deneyler yaptıkları kanıtlanmıştır. Farmasi ürünlerine dermatolojik testle test etmektedir.