2000’den fazla ürün çeşidi ile herkesin kolayca başarabileceği kazançlı bir iş planı ,% 33 satış kârı, % 22 satış primi ve % 3 ek liderlik primi ile Türkiye’de en çok kazandıran doğrudan satış sisteminin içerisinde Siz de yerinizi alın!

% 100 Türk sermayeli bir şirkette minimum sermaye ve risk ile kendi işinizi kurarak 7 den 70 e her yaş ve kesime hitap eden hızlı tüketim ürünleri ile anında ek gelir imkanı…

Farmasi Pazarlama Sistemimizde harcadığınız emek hiçbir zaman boşa gitmez. Elde ettiğiniz geliriniz süreklidir, miras olarak bırakabilirsiniz. Liderlik seviyelerine geldiğinizde artan satış primleri yanı sıra takdir töreni, fabrika seyahati, akademik ve kişisel gelişim eğitimleri, seyahatler ve araba planı ile çok renkli bir işiniz için her şey hazır. Kurmuş olduğunuz ve sürekli büyüyen ekibinizdeki Danışmanlarınızın sadece kendi alışverişlerini Farmasi’den yapmaları halinde bile çok ciddi bir gelire kavuşabilirsiniz. Sürekli büyüyen bir gelir ve iş fırsatı şimdi Sizi bekliyor!

Farmasi ile hayallerinize ulaşın ve satış ekibiniz ile kazanmaya hemen bugünden kurmaya başlayın!

Kozmetik ve Sağlık sektöründe 64 yılı geride bıraktık…

Farmasi markası ile 119 ülkede var olmanın gururunu yaşıyoruz…

1950 yılında Dr Cevdet Tuna tarafından Tan Sağlık Hizmetleri olarak sağlık sektörüne ilaç, ham madde, üretim ve ithalat amacı ile kurulan firmamız, 1985 yılında Kozmetik alanındaki ihtiyaç ve talepler doğrultusunda Alize Kozmetik olarak ikinci şirketini kurdu. Sağlık sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübesi ile Kişisel Bakım Ürünleri ve Parfüm Pazarında kısa sürede başarı sağladı ve 1995 yılında Bebek Bakım ürünleri üretmeye başladı. 2003 yılında stratejik bir karar ile Tan Sağlık Hizmetleri ve Alize Kozmetik birleşti ve bugünkü adı olan Tanalize Kozmetik A.Ş adını aldı.

Dünyada her 200 kişiden 1’i Farmasi ürünlerini kullanıyor…

119 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini “FARMASİ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Farmasi Kozmetik 5 ayrı fabrikası ile entegre bir Kozmetik üretim tesisidir…

Farmasi Kozmetik Ömerlideki 40.000m2 lik kendi tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile Kozmetik ürünleri üretmektedir. Farmasi Kozmetiği rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise Kişisel Bakım, Islak Mendil, Makyaj ürünleri, Plastik ambalaj üretimi, Tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani entegre bir tesis olmasıdır.

2000 çeşit Kozmetik ürünü…

Farmasi Kozmetik ürünleri Dünyada 119 ülkede kullanıldığı için ürün gamını oluştururken Dünya trendlerini takip eder ve bu doğrultuda ihtiyaç ve taleplere yönelik ürünler geliştirir. 2000’den fazla ürün gamının olmasının en büyük nedenlerinden biride budur. Çok çeşitli ürünlerin bulunması hem bölgesel ihtiyaca yöneliktir, hemde ülkelere özel trend ayrılıklarının sebebidir. Farmasi Kozmetik Cilt bakımından, Makyaj ürünlerine, El ayak bakımından, Islak mendile, Temizlik ürünlerinden, Diş Macununa kadar 2000 den fazla ürünleri ile Dünyada 350 milyon kişiye ulaşmaktadır.

Farmasi, 2010 yılında Türk pazarına doğrudan-pazarlama sistemi ile büyümeyi planlamış olup hızlı tüketim ürünleri pazarında kendi işini kurmak isteyen girişimcilere doğru bir şirket ile çalışma fırsatı sunmaktadır.

Farmasi her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini yenilikçi, dinamik ve profesyonellik ile birleştirerek, en kısa süre içerisinde Doğrudan satış sektöründe uluslararası platformda temsil etmeyi hedeflemektedir. Yeni trendleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, sürekli kendisini yenileyerek %100 müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

error: Sayfa Korumalıdır !!